Kolejna edycja Turnieju MTP CUP Junior za nami!

12 czerwca br. odbyła się kolejna edycja turnieju Tenis MTP CUP Junior. Po długiej przerwie, spowodowanej pandemią, wznowiliśmy rozgrywki turniejowe dla naszych podopiecznych. Frekwencja zawodników znakomita, nie mówiąc już o kibicachsmiley Do turnieju zgłosiło się 38 uczestników, na różnym poziomie zaawansowania i wieku. Rywalizacja odbywała się w 5 grupach. Pomimo dość długiej przerwy w rywalizacji wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo dobry poziom gry. Treningi były przepracowanesmiley

Dla wielu uczestników, był to pierwszy turniej w życiu i tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że podjęli wyzwanie turniejowe i dali z siebie wszystko!!!. Mecze były bardzo wyrównane i bardzo ciężko było dostać się do ścisłego finału w grupach. Była radość i uśmiechy, trochę złości i łez, ale przede wszystkim była fantastyczna zabawa na korcie.

Po raz kolejny mamy nadzieję, że takie podsumowanie przepracowanego roku dało satysfakcję wszystkim: zawodnikom, trenerom i rodzicom, którzy dzielnie dopingowali swoje pociechy. Dla nas to  kolejny dowód na to, że to, co robimy jest słuszne, potrzebne i przynosi bardzo dobre efekty, jeśli chodzi o naukę gry w tenisa.

Za rok znowu będziemy kibicować naszym dzieciakom smiley

Dla wszystkich uczestników i finalistów jeszcze raz gratulacje smiley!

Tenis MTP Karczunkowska
Tomek i Małgosia