Witamy wszystkich pasjonatów tenisa!

Z radością informujemy, że na tenisowej mapie Warszawy pojawiło się nowe miejsce -  korty tenisowe Tenis MTP Karczunkowska - klub tenisowy inny niż wszystkie, w których mieliście Państwo okazję dotychczas grać.

Tenis MTP Karczunkowska to kameralny klub tenisowy, miejsce spełniające sportowe oczekiwania najbardziej wymagających miłośników tenisa - idealne do rozwijania tenisowej pasji oraz kultywowania zdrowego trybu życia.

Tenis MTP Karczunkowska to klub tenisowy z dwoma nowymi, całorocznymi halami tenisowymi, wyposażonymi w korty tenisowe  z nawierzchnią z trawy syntetycznej. To także budynek klubowy, w którym znajduje się recepcja, szatnie i natryski. Do dyspozycji gości klubu tenisowego jest również wygodny parking z 10 miejscami parkingowymi.

Ale samo miejsce, nawet najbardziej komfortowe i nowoczesne, to nie wszystko. Ważni są ludzie, którzy tworzą jego klimat i decydują o wyjątkowości i niepowtarzalności, czyli goście klubu oraz jego personel.

Nieustannie dokładamy starań, aby nasz klub tenisowy oraz korty tenisowe były miejscem przyjaznym dla dorosłych i dla dzieci, dla pasjonatów tenisa i dla osób stawiających swoje pierwsze kroki na korcie. Naszym celem jest, aby każdy z gości miło spędził czas i zrelaksował się po trudach dnia codziennego. O znakomitą atmosferę w klubie dbamy osobiście!

Tenis jest dla nas jak witamina, która dostarcza dobrego samopoczucia, poprawia kondycję fizyczną i w konsekwencji… wywołuje uśmiech na twarzy. Przygodę z tenisem rekreacyjnym rozpoczęliśmy w dzieciństwie, a pomysł otwarcia klubu tenisowego to rozwinięcie naszej wspólnej pasji.

Teraz to również nasza praca, która jest przyjemnością.

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi trenerami tenisa, ale sami również jesteśmy do Państwa dyspozycji jako sparingpartnerzy. Z przyjemnością nauczymy gry w tenisa Państwa lub Państwa pociechy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na kolejnych stronach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego klubu tenisowego oraz kortów tenisowych mieszkańców Ursynowa, Piaseczna, Konstancina, Mysiadła, Magdalenki, Lesznowoli, Raszyna, Jazgarzewa !

 

 

Więcej w tej kategorii: « Home Regulamin Korty »