Kamil Drela

Licencjonowany instruktor tenisa. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Tenis jest dla mnie wielką pasją, którą staram się dzielić z innymi.

Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych w każdym przedziale wiekowym, na każdym poziomie zaawansowania , również w języku angielskim.

Najmłodszych adeptów tenisa prowadzę wg programuTenis 10. W życiu kieruje się regułą: „Nic, co przychodzi łatwo nie smakuje tak, jak cel osiągnięty ciężką pracą.”

 

 

Marcin Żebrowski

Licencjonowany trener tenisa.
Tenis to moja największa pasja, którą dzielę się z moimi Uczniami na każdym treningu od niemal 20 lat. Prowadzę treningi na każdym poziomie zaawansowania z dziećmi i dorosłymi, również w języku angielskim.

Poza dużym doświadczeniem trenerskim, mam również wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu portalu tenis.net , jako redaktor działu GPW oraz jako organizator kilkudziesięciu obozów i setek turniejów tenisowych w ramach prowadzenia swojej firmy - 3T turystyka treningi tenis.

Z osobistych osiągnięć tenisowych te najważniejsze to: Mistrzostwo Polski Trenerów PZT w grze podwójnej, dwukrotne Mistrzostwo Polski w deblu, dwukrotnie 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w singlu oraz kilkuletnie bycie w ścisłej czołówce warszawskich rozgrywek singlowych GPW.

Motto: Praca, wytrwałość i systematyczność to klucz do osiągnięcia zamierzonych celów.

 

Katarzyna Kalicka

Licencjonowana instruktorka tenisa. Moja przygoda z tenisem zaczęła się w wieku 6 lat. Byłam zawodniczką Klubu Sportowego Warszawianka oraz AZS Poznań, w późniejszym czasie grałam jako zawodniczka niezrzeszona. Posiadam wiele osiągnięć na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Kontuzja uniemożliwiła mi jednak dalsze starty w turniejach i od 2012 roku prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Tenis jest moją największą pasją. Zdobytym doświadczeniem i wiedzą dzielę się ze swoimi podopiecznymi.

Motto: Nigdy się nie poddawaj. Na wielkie rzeczy potrzeba czasu.