Kamil Drela

Licencjonowany instruktor tenisa. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Tenis jest dla mnie wielką pasją, którą staram się dzielić z innymi.

Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych w każdym przedziale wiekowym, na każdym poziomie zaawansowania , również w języku angielskim.

Najmłodszych adeptów tenisa prowadzę wg programuTenis 10. W życiu kieruje się regułą: „Nic, co przychodzi łatwo nie smakuje tak, jak cel osiągnięty ciężką pracą.”

 

 

Kuba Miękus

Licencjonowany instruktor tenisa. W tenisa gram od 6 roku życia. Jestem wychowankiem warszawskiego klubu tenisowego WKT Mera, byłym zawodnikiem, wielokrotnym zwycięzcą turniejów ogólnopolskich i regionalnych w różnych kategoriach wiekowych.
Aktualnie jestem trenerem zawodników i amatorów na każdym poziomie zaawansowania. Jestem osobą otwartą, kontaktową z pozytywną energią którą staram się zarazić innych. Pasjonuję się rożnymi sportami. Jestem między innymi kapitanem reprezentacji Polski w Beach Tennisie i Mistrzem Polski z 2016 r. Motto życiowe: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”.