Kamil Drela

Licencjonowany instruktor tenisa. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Tenis jest dla mnie wielką pasją, którą staram się dzielić z innymi.

Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych w każdym przedziale wiekowym, na każdym poziomie zaawansowania , również w języku angielskim.

Najmłodszych adeptów tenisa prowadzę wg programuTenis 10. W życiu kieruje się regułą: „Nic, co przychodzi łatwo nie smakuje tak, jak cel osiągnięty ciężką pracą.”

 

 

Katarzyna Kalicka

Licencjonowana instruktorka tenisa. Moja przygoda z tenisem zaczęła się w wieku 6 lat. Byłam zawodniczką Klubu Sportowego Warszawianka oraz AZS Poznań, w późniejszym czasie grałam jako zawodniczka niezrzeszona. Posiadam wiele osiągnięć na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Kontuzja uniemożliwiła mi jednak dalsze starty w turniejach i od 2012 roku prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Tenis jest moją największą pasją. Zdobytym doświadczeniem i wiedzą dzielę się ze swoimi podopiecznymi.

Motto: Nigdy się nie poddawaj. Na wielkie rzeczy potrzeba czasu.

 

Semen Mykulshyn

Licencjonowany instruktor tenisa PZT (mgr wychowania fizycznego – ukończona AWF w Łodzi), były zawodnik.

Swoją przygodę z tenisem zacząłem w wieku 5 lat na Ukrainie, gdzie rodzice mieli własny klub tenisowy i sami uczyli nauki gry w tenisa. Tam zdobywałem umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Brałem udział w wielu turniejach na Ukrainie oraz na arenie międzynarodowej do lat 18, byłem sparingpartnerem zawodowych tenisistów. Tenis jest moją życiową pasją i chcę nią zarazić kolejnych adeptów tenisa, wkładając w to całe swoje  serce.

Prowadzę treningi na różnych poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dopasowując je indywidualnie do potrzeb grających.