V edycja Turnieju Junior MTP CUP oraz Talentiada za nami!

W dniach 1-2 czerwca br. odbyła się kolejna edycja Turnieju i Talentiady. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z frekwencji, która była bardzo wysoka. Nasi zawodnicy pokazali znakomitą formę tenisową. Byli skoncentrowani, liczyła się każda piłka. Dla wielu uczestników był to pierwszy turniej tenisowy. Jestesmy dumni, że odważyli się zrobić pierwszy krok i dali z siebie wszystko. Do zawodów przystapiło 26 graczy, podzielonych na 3 grupy pod względem umiejętności i wieku. We wszystkich grupach poziom był bardzo wyrównany. Wymiany były długie i bardzo różnorodne. Naprawdę było ciężko dostać się do trójki najlepszych. Starsi Juniorzy rozgrywali bardzo zacięte mecze. Pomimo to rywalizacja była fair play. Z Turniejem nieodłącznie związane są łzy, złość, radość i uśmiechy, ale przede wszystkim liczy się fantastyczna zabawa na korcie. Najmłodsi nasi tenisiści dzielnie rozgrywali zawody tenisowe podczas Talentiady. W przyszłym sezonie to nie będą juz zawody, ale prawdziwy Turniej dla maluchów. Mamy nadzieję, że będą juz gotowi na pierwsze poważne wyzwanie. 

Dla nas, jako klubu, to wymarzone podsumowanie sezonu treningowego. Mamy nadzieję, że Turniej podobał się wszystkim: zawodnikom, rodzicom i dziadkom, którzy dzielnie dopingowali naszych tenisistów. Jako właściciele klubu, jesteśmy zadowoleni z uzyskanych wyników, pracy trenerów i nadal utwierdzamy się w przekonaniu, że to, co robimy jest słuszne, potrzebne i przynosi bardzo dobre efekty.

Dziękujemy za zaufanie rodziców i naszych klientów smiley.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim i czekamy na Was po wakacjach. Dla tych, którzy nie wyjeżdżają, mogą w wakacje poprawiać swoją grę na lekcjach indywidualnych z trenerem.

Zapraszamy smiley.

Za rok po raz kolejny będziemy kibicować naszym małym - wielkim Tenisistom smiley.

Finaliści:


Grupa "I":

I miejsce - Oliwier, II miejsce - Wiktor, III miejsce - Kacper

Grupa "II":

I miejsce - Maks  II miejsce - Amadeusz , III miejsce - Szymon 

Grupa "III"

I miejsce - Hubert , II miejsce - Marcel , III miejsce - Julian 


Dla wszystkich jeszcze raz gratulacje smiley!

Tenis MTP Karczunkowska
Tomek i Małgosia