Szanowni Państwo,

 

W związku ze wznowieniem działalności klubu od 4 maja 2020 r. uprzejmie informujemy, że nasz obiekt przygotowany jest do niezbędnych wymogów sanitarno-epidemiologicznych, które konieczne są do prawidłowego funkcjonowania podczas pandemii COVID-19, zgodnie z wytycznymi PZT.


Zapraszamy do świadomego powrotu na korty i prosimy o przestrzeganie procedur. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby powrót na korty był bezpieczny dla naszych Klientów.

Mamy nadzieję, że po tak długim okresie bez aktywności sportowej, powrót do zajęć tenisowych będzie dla naszych tenisistów samą radością smiley.


Dlatego też, zwracamy się z prośbą do naszych stałych Klientów o przesłanie do nas informacji zwrotnej, czy wznawiają uczęszczanie na zajęcia tenisowe od maja br.. Prośbę kierujemy również do Rodziców naszych małych tenisistów, czy rozpoczynają oni zajęcia od maja br., czy też od nowego roku szkolnego (wrzesień 2020).

Będziemy wdzięczni za możliwie szybkie odpowiedzi, w celu ewentualnego przeorganizowania grup tenisowych. Jeżeli to możliwe, to oczekujemy informacji zwrotnej do 30 kwietnia br.


Przypominamy również, że niewykorzystane opłaty za zajęcia tenisowe zostaną rozliczone w miesiącach od maja do 30 września br.


Zapraszamy również do treningów indywidualnych z trenerem, jeśli obawiacie się Państwo zajęć grupowych.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszelkie pytania.

Pozdrawiamy,
Tenis MTP Karczunkowska